RKS Motor Lublin 0-0 KS Siarka Tarnobrzeg

01.10.2022, sobota 17:00 – widzów 2874

Relacja Siarki

Organizacja tego spotkania rozpoczęła się nieco ponad miesiąc temu, cel? – pierwszy w historii kibiców Siarki pociąg specjalny.
Efekt delikatnie przerósł nasze oczekiwania i łączna liczba tego dnia to ok. 360 osób na sektorze gości w Lublinie, w tej liczbie należy odnotować zajebiste wsparcie naszych przyjaciół z Jarosławia którzy pojawili się z nami w 113 osób + 2 fanów Wisły Sandomierz – Wielkie dzięki !!. W drugiej połowie prezentujemy oprawę skradającą się z folii „Tarnobrzeska Eskapada” w asyście pirotechniki i machajek ponadto każdy z obecnych wyjazdowiczów otrzymał także pamiątkowy szalik pasiak z herbem klubu, co przyniosło dosyć ciekawy efekt wizualny. Podróż w pierwszą jak i drugą stronę mija szybko, wejście na obiekt sprawne, podsumowując – oby jak najwięcej takich spotkań!

Relacja GieKSiarza

Siarkowcy mocno mobilizowali się na wyjazd do Lublina, chcąc pierwszy raz w swojej historii zorganizować pociąg specjalny, co się ostatecznie udało. Koleją, w stronę Koziego Grodu ruszyło ok. 360 fanów, w tej liczbie 2 kibiców Wisły Sandomierz, 100 JKSu Jarosław i gościnnie 13 GieKSiarzy.

W sektorze gości wieszamy osiem flag (Londobrzeg, Osiek, Siarkomani, Adek-PDW, Świrlandia-JKS, Armii Krajowej-JKS, PDW, Siarkoholicy) i jedziemy z konkretnym dopingiem. Dodatkowo każdy wyposażony jest w szal – pasiak, co dało mega efekt. Jednak najlepsze prezentujemy w drugiej połowie. Na przedzie ląduje folia „TARNOBRZESKA ESKAPADA”  z wizerunkiem pociągu oraz herbem klubu, co zwiastowało spektakl ultras. Najpierw rozciągamy zielone, czarne i żółte pasy materiału, a gdy te opadły prezentujemy chorągiewki, również w barwach Siarki. Całości prezentacji odpowiedniego oświetlenia nadaje odpalona pirotechnika. Wszystko wyszło zajebiście!

Co do gospodarzy to formują  nieco większy niż Siarkowcy młyn, wywieszając cztery flagi (Ave Motor, Motor Lublin, Motorowcy, Władcy Wschodu) i dopingują cały mecz. Nie przygotowali się pod kątem ultras.

Z Giszowca obecna jedna osoba.

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net (2)