ROW Rybnik Cup 2022

31.07.2022, niedziela

Relacja GieKSiarza

31 sierpnia nasi przyjaciele z Rybnika organizowali turniej pod nazwą ROW Rybnik Cup, gdzie zaproszono znacznie więcej ekip i drużyn niż zapraszano dotychczas na Meksyk Cup. Na turniej jako GieKSa wystawiamy trzy drużyny: Młode Katowice, Persona Non Grata i Żorska GieKSa. Ekipy obecne na turnieju to: ROW Rybnik, GKS Katowice, Górnik Zabrze, Banik Ostrawa, Wisłoka Dębica, Siarka Tarnobrzeg, i Spartak Trnava. Co do rozgrywek piłkarskich to z naszych drużyn, z grupy wyszedł skład Młodych Katowic, przegrywając następnie z Wisłoką. Znacznie lepiej, tylko w innych konkurencjach, szło Żorskiej GieKSie, która zajęła drugie miejsce w przeciąganiu liny oraz ich reprezentant wygrywa konkurencję w wyciskaniu ciężarów na klatę. To w klasyfikacji ogólnej uplasowało Żory na trzecim miejscu. Na turnieju ogólnie jako GieKSa jesteśmy obecni w około 50 osób. Mega impreza i wielkie brawa za organizacje! Brawa również za oprawę „POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA”, gdzie nie zapomniano również o kibicach z Blaszoka. Dziękujemy za gościnę i możliwy udział w zawodach. Turniej piłkarski wygrywa drużyna KSW, a w ogólnej klasyfikacji zwycięzcą okazała się ekipa gospodarzy z osiedla Maroko-Nowiny.

Relacja ROWu Rybnik

W ostatnią niedzielę lipca odbyła się 6 edycja turnieju kibiców MEKSYK CUP, ze względu na obecność drużyn z Podkarpacia, Czech i Słowacji był to pierwszy turniej pod nazwą ROW RYBNIK CUP 2022. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy:
Grupa 1
• Banik Ostrava:
• Zielono – Czarna Gmina
• Chwałowice
• Niedobczyce – Rydułtowy
• Wisłoka Dębica
• Torcida Górnik
Grupa 2:
• Siarka Tarnobrzeg
• Maroko – Nowiny
• GieKSa
• Boguszowice
• Żorska GieKSa
• Młode Katowice
Tradycyjnie rozegrano turniej piłkarski, w którym zwycięża ekipa Wisłoki – po rzutach karnych pokonała przedstawicieli Maroko – Nowiny, a trzecie miejsce przypadło drużynie Niedobczyce – Rydułtowy, która pokonała Młode Katowice. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjni byli zawodnicy Maroko – Nowiny, którzy w finale przeciągnęli Żorską GieKSę. Trzecie miejsce przypadło Chwałowicom po zwycięstwie nad Zielono – Czarną Gminą. Wyciskano również sztangę na płaskiej ławeczce – indywidualnie zwyciężył zawodnik Maroko – Nowiny, drużynowo zwyciężyła Żorska GieKSa. W drużynowym bokserze minimalnie, o 2 punkty, triumfowała ekipa Siarki przed Torcidą i Wisłoką, indywidualnie zwyciężył zawodnik Wisłoki. W piciu piwa na czas szans rywalom nie dał przedstawiciel Zielono-Czarnej Gminy, który z półlitrowym napojem uporał się w czasie poniżej 4 sekund…
W klasyfikacji generalne tradycyjnie już zwycięstwo zawodników Maroko – Nowiny, przed Wisłoką i Żorską GieKSą.
Po rozdaniu okolicznościowych dyplomów i pucharów uczestnicy rozgrywek przenieśli się do jednego z rybnickich lokali, gdzie była okazja umacniać znajomości i świętować do białego rana. Dziękujemy wszystkim za przybycie i konkretną rywalizację!

Relacja Maroko Nowiny ROW Rybnik

W ostatnią niedzielę lipca odbyła się 6 edycja turnieju kibiców MEKSYK CUP, ze względu na obecność drużyn z Podkarpacia, Czech i Słowacji był to pierwszy turniej pod nazwą ROW RYBNIK CUP 2022. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn.
Tradycyjnie rozegrano turniej piłkarski, w którym zwycięża ekipa Wisłoki – po rzutach karnych pokonała naszą dzielnice Maroko – Nowiny, a trzecie miejsce przypadło drużynie Niedobczyce – Rydułtowy, która pokonała Młode Katowice. W przeciąganiu liny bezkonkurencyjni byli zawodnicy Maroko – Nowiny, którzy w finale przeciągnęli Żorską GieKSę. Trzecie miejsce przypadło Chwałowicom po zwycięstwie nad Zielono – Czarną Gminą. Wyciskano również sztangę na płaskiej ławeczce – indywidualnie zwyciężył zawodnik naszego osiedla Maroko – Nowiny, drużynowo zwyciężyła Żorska GieKSa. W drużynowym bokserze minimalnie, o 2 punkty, triumfowała ekipa Siarki przed Torcidą i Wisłoką, indywidualnie zwyciężył zawodnik Wisłoki. W piciu piwa na czas szans rywalom nie dał przedstawiciel Zielono-Czarnej Gminy, który z półlitrowym napojem uporał się w czasie poniżej 4 sekund…
W klasyfikacji generalne tradycyjnie już trzecie zwycięstwo z rzędu naszych zawodników Maroko – Nowiny, przed Wisłoką i Żorską GieKSą.
Po rozdaniu okolicznościowych dyplomów i pucharów uczestnicy rozgrywek przenieśli się do jednego z rybnickich lokali, gdzie była okazja umacniać znajomości i świętować do białego rana. Dziękujemy wszystkim za przybycie i konkretną rywalizację!
Maroko Nowiny udowodniło po raz kolejny że hasło Sportowe Osiedle nie wzięło się znikąd!

Relacja Wisłoki

W poprzedni weekend w Rybniku odbył się prestiżowy turniej letni ROW RYBNIK CUP, na którym stawiamy się 39 osobowym składem. Prócz nas i drużyn gospodarzy, w turnieju brały udział zaproszone ekipy Górnika Zabrze, Siarki Tarnobrzeg, GKSu Katowice, Banika Ostrava i Spartaka Trnava. Sam turniej to jak zawsze bardzo dobra atmosfera, masa emocji i organizacja na najwyższym poziomie. W zmaganiach piłkarskich zajmujemy pierwsza lokatę pokonując w finale dzielnice Maroko- Nowiny jak również w innych konkurencjach wypadliśmy całkiem dobrze, zajmujac drugie miejsce w klasyfikacji generalnej ( bicie w Boksera, przeciąganie liny, wyciskanie sztangi, picia piwa na czas ). Po wręczeniu nagród, przenosimy się do wynajętego lokalu gdzie dębicko – rybnicka przyjaźń umacniana była do późnych godzin nocnych. Podziękowania dla braci z Rybnika za zaproszenie i jak zawsze konkretną gościnę!

WISŁOKA & ROW!”

Relacja Siarki

Korzystając z zaproszenia ROWu meldujemy się na Górnym Śląsku w 18 osób, oprócz nas w turnieju uczestniczą ekipy: Wisłoki, GKSu Katowice, Górnika, Banika, Spartaka Trnavy i oczywiście gospodarzy. Zmagania piłkarskie kończymy na fazie grupowej – nie nasz dzień Oprócz zmagań boiskowych gospodarze przygotowali kilka innych konkurencji takich jak: picie piwa na czas, bicie w boksera drużynowo i indywidualnie, przeciąganie liny a także wyciskanie sztangi. Po wręczeniu pucharów i wyróżnień udajemy się do lokalu gdzie zabawa trwa do późnych godzin nocnych – Wielki dzięki za zaproszenie !