Sanok 5-1 HC GKS

Wczorajszego wieczoru hokejowa GieKSa przegrała w Sanoku 1-5 (0-0; 0-3; 1-2). Jest to jak do tej pory najwyższa przegrana naszej drużyny w tym sezonie.

Do składu wrócił Bobby Preece, który wyleczył uraz barku. Nieobecni w dzisiejszym meczu byli: Nick Sucharski i Nikifor Szczerba – wciąż leczą kontuzje, Kacper Guzik i Robert Grobarczyk – musieli zostać w łóżkach oraz Filip Komorski, który nie mógł się stawić w Sanoku z powodów rodzinnych. Dodatkowo w połowie meczu Marcin Frączek mocno zbił udo i musiał zjechać do szatni.

Mecz w wykonaniu naszych graczy słaby, całą ostatnią tercje graliśmy w osłabieniu. Gdyby nie Zane Kalemba nasza przegrana mogłaby być jeszcze wyższa. Bramkę dla GieKSy w 42. minucie zdobył Filip Drzewiecki przy asyście Krzysztofa Śmiełowskiego.