SK Dynamo České Budějovice 0-2 FC Baník Ostrava

28.02.2020, piątek

Do Czeskich Budziejowic kibice Banika podróżowali transportem kołowym. Pod stadionem miejskim ustawiono dwa autobusy, z których jeden był przeznaczony do świętowania urodzin jednego z kibiców, a drugi dla reszty fanów. Jak się można domyśleć w busie jubilata była wręcz imprezowa atmosfera.
Na miejscu w sektorze gości zameldowało się 335 Chacharów, w tym jeden GieKSiarz. Prowadzimy ciągły doping, który stał na dobrym poziomie. Pomagała temu gra naszych ulubieńców, którym nie brakowało okazji do zdobycia bramki. Na płocie wywieszamy flagi takie jak: „ORLICE“, „KONFLIKTNÍ TÝM“, „POZDRAVENÍ DO VĚZENÍ“, „GENERATION 16“, „EVŽEN HADAMCZIK“, „PARDUBICE“, „FRÝDEK-MÍSTEK“ i „NOVOJIČÍNSKO“. Jednak w drugiej połowie flagi z dolnego sektora, musiały ustąpić miejsca dla choreografii, na którĄ złożył się transparent utworzony z folii o treści „CHACHAŘI“. Dodatkowo na sektorze wymachiwano chorągiewkami, które kolorystycznie ułożone były od góry tak, by utworzyć biało – niebiesko – biały sektor. Na koniec do wszystkiego odpalono 12 czerwonych rac.
Kibice z Dynamo utworzyli młyn w dobrej liczbie i oprawą. Prezentują sektorówke z upiornym klaunem do której dołączono transparent „WZNOSIMY SIE WYZEJ I WYŻEJ”.