Sparing: ROW 1964 Rybnik 4-0 GKS II Katowice

05.08.2022, piątek 18:00

Relacja GieKSiarza

Na sparingowy mecz pomiędzy ROWem Rybnik, a drużyną rezerw GKSu Katowice udała się duża ilość naszej młodzieży, która została zaproszona przez ROW Rybnik, a dokładnie ich młodych kibiców. Meldujemy się dużo wcześniej na wyznaczonej zbiórce i stamtąd wspólnie idziemy, śpiewając obustronne pozdrowienia. Na zbiórce, na której mamy przygotowany okazjonalny transparent „M.R.R. & M. K. – W nas jest siła, w nas jest wiara!”, łącznie było około 100 osób.

Na stadionie jeszcze przed meczem odbywa się prezentacja rybnickiej drużyny i nowych meczowych koszulek. Temu wszystkiemu towarzyszy także masa atrakcji przygotowana dla najmłodszych fanów Zielono-Czarnych.

Podczas meczu wyciągamy baner „SZCZERBOFFSKI”, przypominając nadal trwające stanowisko kibiców z Bukowej. Co do dopingu to głównie składał się ze wspólnych śpiewów. Fanów GieKSy łącznie ok. 40 głów. Po meczu wracamy w drogę powrotną. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za konkretna gościnę i zaproszenie. Oby takich chwil więcej… PNG & GRR – MK & MRR