ZKS Stal Stalowa Wola 0-0 GKS Katowice

23.05.2009, sobota 17:00 – widzów 3000

Relacja GieKSiarza

W drodze do Stalowej Woli, grupa 3 fur nieogarniętej ekipy oddzieliła się od głównej grupy, zostali trafionych przez Hutnik Kraków z propozycją grilla. Wyszło 6 osób, nasza porażka. Ogólnie na meczu ze Stalówką pojawiło się 158 głów z Katowic.

Gospodarze z solidnym młynem, prezentują oprawę o treści „WYSPIMY SIĘ DOPIERO W GROBIE, SWOJE DNI I NOCE POŚWIECIMY TOBIE”, do której rozwinięto pasy materiału oraz odpalono pirotechnikę m.in. stroboskopy i race. Całość wyszła okazale.

Relacja kibica GKS-u

W kolejną sobotę wybraliśmy się do Stalowej Woli znanej kibicom GieKSy z pamiętnego powrotu i pacyfikacji w Mydlnikach. Tym razem autami i autokarem na ten wyjazd wybrało się 158 GieKSiarzy. Przez właściwie cały mecz prowadzimy słaby, ale ciągły doping. Były momenty przebłysków, a nawet bardzo dobrego dopingu, ale to jednak za mało. Powrót z tego wyjazdu na pewno wielu będzie wspaniale wspominać, gdyż do Katowic wracał bardzo wesoły autokar.

Źródło: zin SK1964

FOTOGALERIA: Stalowka.net

FILM: 23.05.2009 Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (1)

FILM: 23.05.2009 Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (2)

Relacja sportowa

Stal Stalowa Wola: Wierzgacz – Bartłomiej Piszczek, Paknys, Treściński, Maciorowski – Szwajdych (88. Wieprzęć), Krawiec, Uwakwe, Karcz (77. Jeżewski) – Cebula (90. Bartkowiak), Wasilewski
Trener: Władysław Łach

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Mateusz Sroka, Adrian Napierała, Gabriel Nowak, Damian Mielnik – Grzegorz Goncerz (65. Łukasz Wijas), Kamil Cholerzyński, Tomasz Hołota, Piotr Plewnia (73. Paweł Kubies) – Gražvydas Mikulėnas (80. Grzegorz Górski), Krzysztof Kaliciak
Trener: Adam Nawałka

Sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom)
Ż. kartki: – Gražvydas Mikulėnas, Tomasz Hołota, Damian Mielnik, Adrian Napierała