Supporters Cup 2022

09.07.2022, sobota – Londyn

Relacja GieKSa UK

9 lipca odbyła się 10 edycja SUPPORTERS CUP. Ekipy uczestniczące to GKS KATOWICE,  GÓRNIK ZABRZE, WISŁOKA DĘBICA, MOTOR LUBLIN, STAL SANOK, BROŃ RADOM , SIARKA TARNOBRZEG i UNIA NOWA SARZYNA. Podczas całego turnieju przewija się ok. 300 osób. Nas GIEKSY UK 35 osób plus gościnnie 5 ziomków z DGF z Holandii oraz 5 Baników. W tym roku niestety piłkarsko zawiedliśmy, ale nie to było najważniejsze. Turniej wygrywa Wisłoka. Dziękujemy ekipom za przybycie i do następnego…

Relacja Wisłoki

WISŁOKA PO RAZ KOLEJNY NAJLEPSZA NA SUPPORTERS CUP!
W sobotę 9 lipca w Londynie, odbyła się kolejna, dziesiąta już edycja kibicowskiego turnieju SUPPORTERS CUP, na której jak zawsze swój udział potwierdza kilkunastoosobowa grupa biało-zielonych na co dzień przebywających w Anglii. W tym roku, w piłkarskich zmaganiach prócz ekipy Wisłoki wzięli udział również emigracyjni przedstawiciele Górnika Zabrze, GKSu Katowice, Siarki Tarnobrzeg, Motoru Lublin, Stali Sanok, Unii Nowa Sarzyna oraz Broni Radom. Po zaciętej rywalizacji nasi emigranci wygrywają wszystkie grupowe mecze, a w finale pokonują naszych przyjaciół z Górnika Zabrze, tym samym wygrywając cały turniej. Ogromne gratulacje za wygranie po raz kolejny całego turnieju przesyła cała biało-zielona Dębica!

Relacja Siarki Tarnobrzeg

Na turnieju kibiców z emigracji w Londynie meldujemy się w 20 osób w tym 4 dociera z Polski. Na turnieju oprócz nas obecna Wisłoka, GKS Katowice, Unia Nowa Sarzyna, Stal Sanok, Motor Lublin, Górnik Zabrze a także Broń Radom. Zmagania na murawie kończymy w fazie grupowej przegrywając 2 mecze i odnosząc 1 zwycięstwo, wygrywają już tradycyjnie nasi przyjaciele z Dębicy. Impreza jak zawsze zorganizowana wzorowo, wielkie dzięki za zaproszenie !

Relacja Broń Radom

Na turnieju Supporters Cup w Londynie pojawiamy się grupą prawie 30 osób. Wychodzimy z grupy na 2 miejscu, licząc na półfinał a później oczywiście finał.
Z różnych powodów finalnie został nam do rozegrania jedynie mecz o 3 miejsce, w którym pokonujemy Motor Lublin 2:0.

Relacja Motoru

Nas na turnieju Supporters Cup w Londynie ok. 40 osób. W meczu o 3 miejsce przegrywamy z Bronią Radom 0:2. AVE MOTOR!