Turniej w FIFĘ 13

27 stycznia na Bukowej odbył się turniej kibiców GKS-u organizowany przez SK 1964 w grę FIFA 13. Ponieważ Do udziały w tym turnieju trzeba było wybrać reprezentantów dzielnicy to już wcześniej organizujemy zawody wewnętrzne w jednym z giszowieckich lokali, gdzie zainteresowanie było bardzo duże. Jednak po wielu godzinach zmagań po wirtualnej murawie zostali wybrani reprezentanci naszej dzielnicy.
W głównych zawodach rozgrywanych na stadionie do walki stanęło 20 reprezentacji dzielnic i fan clubów. Nie zabrakło też kibiców Banika, dzieci z Domu Aniołów Stróżów oraz jednego z naszych grajków – Rafał Sadowski, który stworzył mieszany team z jednym z kibiców.
Kiedy już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik zaczęły się zmagania w czterech grupach. Jedna kolejka to dwa równoległe mecze dwóch reprezentantów swojej dzielnicy bądź FC – przykładowo, jeśli zawodnik nr 1 dzielnicy X wygrał swój mecz 2:0 a zawodnik nr 2 dzielnicy X przegrał 0:3 to wygrywa dzielnica Y. Do ćwierćfinałów zakwalifikowały się reprezentacje Centrum, Giszowca, Żor, Olkusza, piłkarzy, SK1964, Piotrowic oraz Bogucic. Niestety w ćwierćfinałach odpadamy poprzez przegraną z SK 1964 i dalszą zabawę śledzimy jako widzowie. Cały turniej wygrywają chłopaki z Centrum, zaraz za nimi SK 1964 i mieszany team Rafała Sadowskiego. Zwycięzcą gratulujemy.