VII Charytatywny Turniej Mysłowickiej GieKSy

03.03.2013

7. Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa KHW odbył się w w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach. Zdjęcia z turnieju znajdują się w naszej fotogalerii.
W turnieju wystąpiły drużyny: GKS Katowice, Rozwój Katowice, Górnik Wesoła, Górnik 09 Mysłowice, Oldboje GKS-u, Kibice GieKSy. W grupie A wygrał GKS Katowice wyprzedając w tabeli Rozwój Katowice i Górnika Wesoła. W grupie B zwyciężył Górnik 09 Mysłowice zostawiając w tyle Oldboy’ów GKS-u i Kibiców GieKSy. W meczu finałowym piłkarze Górnika 09 Mysłowice wygrali z GKS-em Katowice 2:1. W drużynie oldbojów zagrali m.in. Janusz Jojko, Jan Furtok, Mirosław Widuch, Grzegorz Górski, Rafał Górak.

Podczas turnieju zaprezentowano nową koszulkę firmy Macron w jakiej występować będą piłkarze GieKSy. Koszulka z numerem 64 została zlicytowana a uzyskana kwota wraz z całkowitym dochodem ze sprzedaży wejściówek została przeznaczona na pomoc Magdzie. Hala zapełniła się do ostatniego miejsca. Kibice głośno dopingowali i stworzyli wspaniałą atmosferę, prezentując okazjonalną oprawę „TU W MYSŁOWICACH PANUJĄ ZWYCZAJE, KTO NIE ZA GIEKSĄ TEN WPIERDOL DOSTAJE!”  z chorągiewkami w barwach. Poza tym trybuny zdobiły takie flagi jak: PIEROŃSKIE HANYSY, MYSŁOWICE, MYSŁOWICE (wyjazdowa), UG i VIP.

Z Giszowca na turnieju ok. 60 osób.