GKS Katowice 2-0 Arka Gdynia

18.09.2013

Dziś przy Bukowej GKS Katowice podejmował gości z nad morza Arkę Gdynię. Ten mecz był wcześniej przełożony z powodu powołania piłkarzy MZKS-u do młodej reprezentacji.
Choć termin w środku tygodnia nikomu się nie uśmiecha to obie drużyny mogły liczyć na wsparcie swoich kibiców.W sektorze gości zameldowało się ok. 70 Arkowców których wsparło ok. 150 kibiców bytomskiej Polonii. Wywiesili jedną flagę Arki „Kaszebe” i Polonii „Desperados”. Przyjezdni raczej co jakiś czas wznoszą okrzyki niż prowadzą zorganizowany doping, mimo iż w drugiej połowie organizują się do poprawy sytuacji to nasi piłkarze skutecznie zamykają im usta. Co do nas to jak na taka liczbę doping był naprawdę dobry chociaż przez pewien czas uczymy się nowej przyśpiewki. Oczywiście nie mogło też zabraknąć przysłowiowej wymiany uprzejmości.
Kolejny mecz przy Bukowej i kolejne zainkasowane 3 punkty, tym razem GKS pokonał gości 2:0. Już w niedziele kolejne spotkanie przy Bukowej. tym razem będziemy podejmować gości z okolic Warszawy, mianowicie Dolcan Ząbki. Dlatego każdy ma obowiązek stawić się na tym meczu i dopingować by pomóc piłkarzom zdobyć kolejny komplet punktów.