UEFA: GKS Katowice 1-0 Aris Saloniki

13.09.1994

Relacja GieKSiarza

Tym razem los skojarzył nas z greckim klubem z Salonik. Rywal niezbyt atrakcyjny przy czym niebezpieczny. Mecz w Katowicach zgromadził ponad 7000 fanów GKS-u. Z Grecji przyjechało ok. 100 kiboli w większości z grupy SUPER-3! Gdy rozmawialiśmy z nimi (próbowaliśmy) można było wywnioskować z ich mowy że SUPER-3 to jedna z grup kiboli w Grecji. Najprawdopodobniej też są to faszyści. Flaga SUPER-3 była w niemieckich barwach, a podczas naszej rozmowy zaczęli krzyczeć Deutschland i Adolf Hitler. Ja i jeszcze dwóch kumpli opowiedzieliśmy im na to: „FUCK OFF Deutschland” i „Hitler shei*e”!!! Mało brakło, a wywiązała by się bójka w której cienko bym nas widział. W ogóle fani Arisu to faceci w wieku 25-30 lat. W Katowicach nie było ani jednego małolata.
W czasie meczu Grecy próbowali nas przekrzyczeć, jednak nie mieli żadnych szans. Gdy GKS zdobył bramkę na trybunach szał radości. Jednak wynik 1:0 to zaliczka, która sukcesu nie gwarantowała.

Źródło: zin PSYCHO FANATICS nr 2, 1994

Oflagowanie m.in.: JAWORZNO, MYSŁOWICE MORGI, MYSŁOWICE, WITOSA, GISZOWIEC (z biało czerwonymi pasami), DĄBROWA, GISZOWIEC, ZAŁĘŻE, CIĘŻKOWICE, WITOSA, CHAMPION, BAŃGÓW, BOGUCICE, GKS\G/KATOWICE, PIEKARY ŚL., LIBIĄŻ, IMIELIN, SIEMIANOWICE, TARNOWSKIE GÓRY, DĄBROWA GÓRNICZA, GISZOWIEC (w barwach niemieckich), THE BEST OF HOOLIGANS, 1964 \G/ 1994 GISZOWIEC, GKS KATOWICE ZAŁĘŻE, GKS, PIEKARY ŚL., CHEŁM ŚLĄSKI, WITOSA, BRYTYJKA, THE BEST OF HOOLIGANS (z lwem), MURCKI, PSEUDOKIBICE KOCHAJĄ ŚLĄSKA STOLICĘ, THE BEST OF HOOLIGANS (z celtem), ONLY PANEWNIKI, JÓZEFKA, NIEMIECKA, I LOVE GKS, MYDLICE.

FILM: UEFA: 13.09.1994 GKS Katowice – Aris Saloniki