UEFA: GKS Katowice 1-4 Bayer Leverkusen

22.11.1994

Relacja GieKSiarza

Gorzej już ku*wa trafić nie można było. Nie dość, że Niemcy to jeszcze Leverkusen (przykre wspomnienia sprzed lat). Każdy liczył na Włochów lub Hiszpanów.

Wszyscy byliśmy ciekawi ilu Niemców przyjedzie do Polski. W gazetach pisano że ok. 400 kiboli z Leverkusen wybiera się do Katowic. Jednak „Fryców” do Katowic przyjechało zaledwie ok. 100-150 osób. Przed meczem głośno się mówiło o rewanżu w Leverkusen. Wybierało się mnóstwo osób. Jestem pewien że gdyby nie klęska w pierwszym meczu to pojechałyby nas ponad 2 paki. Zwłaszcza że wyjazd autokarem wyniósłby ok. 1 miliona złotych.

Niestety wiadomo jak się skończył pierwszy mecz i plany wyjazdu runęły w gruzach. Może w przyszłym sezonie… Po tym meczu nawet nasi faszyści nie chcieli słyszeć nic o Niemcach. Wszyscy wiedzieliśmy że nasza wycieczka nie dojdzie do skutku, a przygoda z europejskimi pucharami już się zakończyła.

Źródło: zin PSYCHO FANATICS 1994 nr 2 (Katowice – Giszowiec)

Oflagowanie m.in.: LESZCZYNY, LIGOTA, GISZOWIEC, JAWORZNO, BRYNÓW, 1964\G/1994 GISZOWIEC, ZAŁĘŻE, MYSŁOWICE, GISZOWIEC, HOŁDUNÓW, BAŃGÓW, MURCKI, CIĘŻKOWICE, FC KATTOWITZ, FAN CLUB PIEKARY ŚL. ALWAYS WITH GKS!, PIEKARY ŚL., PIEKARY ŚL., GKS\G/KATOWICE, LIBIĄŻ, IMIELIN, JACEK …, CHEŁM ŚLĄSKI, ZIEMOWIT, BRYTYJKA, THE BEST OF HOOLIGANS (z lwem), PSEUDOKIBICE KOCHAJĄ ŚLĄSKA STOLICĘ, DĄBROWA GÓRNICZA, WITOSA (ta flaga wisiała na sektorze 6, tuż koło gości).

FILM: UEFA: 22.11.1994 GKS Katowice 1-4 Bayer Leverkusen

FOTOGALERIA: 400mm