WSZYSCY NA BUKOWĄ!

Jutro nasz kochany GKS Katowice gra mecz z Miedzią Legnica. Musimy wszyscy pojawić się na stadionie przy Bukowej, aby wspierać nasz zespół w kolejnej walce o ligowe punkty.

Piłkarze nie dostają kasy, a jednak wygrywają i zajebiście gryzą trawę. Nie jest to możliwe bez kibiców. Dlatego jutro o godzinie 19.00 wszyscy bez wyjątku MUSIMY STAWIĆ SIĘ NA BUKOWEJ i dopingować zespół do walki, do dobrej gry i do zmiecenia z powierzchni Ziemi Miedzi Legnica!!!

Trener Rafał Górak za pośrednictwem naszej strony nawołuje:
- Jesteście tym, co daje nam kopa do dobrej gry i walki na boisku, bez was to wszystko nie ma sensu, przyjdźcie w piątkowy wieczór na Bukową – apeluje szkoleniowiec.

Nie pozostaje chyba nic innego, jak zmobilizować się – GieKSa jest w tym momencie najważniejsza – żonie, dziewczynie, dziecku… pracodwacy itp. wynagrodzimy swoją nieobecność w innym czasie. Piłkarze GKS wygrali trzy mecze z rzędu – i zrobili to w tak fatalnej sytuacji klubu. Chyba powinniśmy się im odwdzięczyć i dalej jechać z dopingiem – tak jak z Tychami!!!

WSZYSCY NA BUKOWĄ, OJCZYZNA WZYWA – te słowa trenera Góraka chyba nie pozostawiają wątpliwości, jak powinniśmy spędzić jutrzejszy wieczór.

TO WIĘCEJ NIŻ TYLKO JEDEN MECZ – WALCZYMY O NASZ UKOCHANY KLUB! DLATEGO STAWIAMY SIĘ NA STADIONIE I JEDZIEMY Z TYM KOKSEM

CZWARTE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU CZEKA!!!