Okocimski Brzesko 1-1 GKS Katowice

11.08.2013, stadion Hutnika

Mecz z Okocimskim Brzesko przyprawia bardziej o czkawkę niż o jakiekolwiek zainteresowanie kibica wyjazdem. Jednak na 5dni przed meczem dowiadujemy się że gospodarze remontują u siebie klatkę i mecz zostanie rozegrany w Krakowie na stadionie Hutnika. Była to chyba jedyna atrakcja tego wyjazdu. Warto zaznaczyć że poza nowym stadionem do zwiedzenia to także powiększono nam pule biletów do 350, tak samo podniesiono nagle ich cenę.

Pod nowohuckim stadionem w ponad 350 osób (26 z GzG) meldujemy się godzinę przed meczem, mimo to wpuszczanie kibiców trwa aż do 30min pierwszej połowy. Prowadzimy średni doping aż do 2 połowy gdzie z minuty na minute jest tylko lepiej. Jednak w 4 minucie doliczonego czasu Brzesko strzela wyrównującą bramkę co dość nas wytrąciło z równowagi. Straciliśmy cenne punkty za co piłkarze zostali nagrodzeni różnymi epitetami po meczu.

Na płocie wywieszamy takie flagi jak: Pierońskie Hanysy, SK 1964, Forza GieKSa, Ultras GieKSa, On Tour, Górnik Zabrze, Siemianowice, Jurajska GieKSa, Żory i Mysłowice.

Co do gospodarzy to ich nie stwierdzono.