MKS Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice

22.04.2009, środa 19:00 – widzów 6229

Relacja GieKSiarza

Do Lubina wybrało się 274 fanów GKS-u Katowice, których wspierała delegacja kibiców Banika oraz Górnika. Na składzie mamy trzy płótna: „GieKSa On Tour”, „Hołdunów Lędziny” oraz „Bazal” przyjaciół z Ostrawy. Prowadzimy ciągły doping i podziwiamy powstający nowy stadion „lubinków”.
Gospodarze z dobrym młynem, zaopatrzonym w mnóstwo szali. Razem z nimi kibice Lecha Poznań z dwoma flagami: TERRORMACHINE oraz WOLSZTYN.

Relacja kibica GKS-u

w środę przyszło nam pojechać do Lubina, na mecz z Zagłębiem, które niewątpliwie było głównym kandydatem do awansu. Na sektorze jesteśmy w 274 osoby, w tym 2 auta KSG. Przez cały mecz świetnie bawimy się na sektorze, dopingujemy raz lepiej, raz gorzej, jednak akustyka stadionu sprawia, że niespecjalnie słyszeliśmy gospodarzy, zresztą oni nas też. A sam nowy stadion… Europa. Na wyjazdy na takie stadiony aż chce się jeździć, jest to jakaś odskocznia od reszty szarych, starych stadionów.

Źródło: zin SK1964

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 22.04.2009 Zagłębie Lubin – GKS Katowice BRAMKA

FILM: 22.04.2009 Zagłębie Lubin – GKS Katowice BRAMKA (2)

Relacja sportowa

Zagłębie Lubin: Ptak – Kocot, Stasiak, Szymon Kapias, Nhamoinesu, Pawłowski, Bartczak, Jackiewiz, Hanzel, Kolendowicz (63. Dawid Plizga), Micanski (90. Fryzowicz)
Trener: Orest Lenczyk

GKS Katowice: Maciej Budka – Mateusz Sroka, Adrian Napierała, Mateusz Kamiński, Damian Mielnik, Grzegorz Górski, Gabriel Nowak, Kamil Cholerzyński (62. Tomasz Hołota), Bartosz Iwan (76. Paweł Kubies), Grzegorz Goncerz, Krzysztof Kaliciak (69. Łukasz Mieszczak)
Trener: Adam Nawałka

Bramki: Ilijan Micanski (43) -
Sędzia: Leszek Gawron (Mielec)
Ż. kartki: Ilijan Micanski – Mateusz Sroka