GKS Katowice 1-0 Górnik Polkowice

07.05.2011

Tego dnia odbyło się spotkanie 27 kolejki I Ligii pomiędzy GKS-em Katowice a Górnikiem Polkowice. Bramkę dającą GieKSie jakże cenne trzy punkty w 14 minucie meczu zdobył Jacek Kowalczyk ustalając wynik na 1:0. Co do kibiców to prowadzą protest przeciwko polityce i tego co robią wokół nas, kibiców. W ramach protestu w 10 minucie spotkania przerywamy doping, ściągamy flagi i wychodzimy z całego Blaszoka zostawiając na płocie transparent „TRYBUNA ZAMKNIĘTA NA WNIOSEK DONALDA TUSKA”. W 20 minucie meczu wracamy i wznawiamy doping. Podczas drugiej połowy ultrasi wywieszają 7 flag (w tym 2 Banika) oraz prezentują flagowisko i konfetti.

I niech teraz każdy sam sobie odpowie jak woli by było na stadionie, czy tak jakby chcieli tego politycy, czy tak jak to powinno wyglądać według nas.

Następny mecz GKS zagra na wyjeździe w Niecieczy na który wszystkich zapraszamy, koszt to tylko 40zł.

Relacja kibica GieKSy

Kolejny mecz na Bukowej z mało atrakcyjnym rywalem i trochę średnią frekwencją, ale z niezłym dopingiem. Przed meczem minuta ciszy gdyż przedwcześnie opuścił nas kolejny niezastąpiony kibic. Mimo, że było wiadomo, że na sektor B będą obowiązujące żółte koszulki nie wszyscy na to przystali, a gdy skończyły się koszulki do kupienia wszyscy weszli. W 10 minucie opuszczamy Blaszok i dołączamy do ogólnopolskiego protestu przeciwko wymysłom i medialnym zagrywkom naszego premiera. W tym czasie piłkarze strzelają jedyną tego dnia bramkę po świetnej główce Jacka Kowalczyka. Na płocie dwie flagi, które przywiozła ponad 30-osobowa ekipa naszych braci z Ostravy (dzięki za wsparcie!). W drugiej połowie pełno machajek, konfetti, i nowa (stara-odświeżona) przyśpiewka. W końcówce dużo emocji zapewnili nam piłkarze, przy jednobramkowym prowadzeniu zaczęli niemiłosiernie popełniać szkolne błędy ale koniec końców 3 pkt zostały w Katowicach. Tylko GieKSa!