KS Górnik Zabrze 0-1 GKS Piast Gliwice

28.08.2021, sobota 20:00 – widzów 18 652

Relacja GieKSiarza

Po tym jak ostatnio wsparli Nas Żabole przy Bukowej, nie pozostało nic innego jak odwdzięczyć się tym samym, tym bardziej że doskonałą okazją do tego był mecz z drużyną Piasta Gliwice przy Roosevelta.

Do Zabrza ruszamy ze wspólnej zbiórki transportem kołowym w 232 osoby. Zasiadamy na górnej trybunie Torcidy za naszą flagą „Górniczy Klub Sportowy” i wspieramy dopingiem naszych zabrzańskich braci. Poza tym wielu GieKSiarzy wykupiło bilety osobno i zasiedli w innych częściach stadionu.

Torcida prezentuje oprawę nawiązującą do 15 rocznicy powstania grupy Ultras Górnik Zabrze. Rozwinięto sektorówkę przedstawiającą zabrzańskiego ultrasa w kajdankach, na tle ściany z metryką służącą do fotografowania podejrzanych w psiarskich ku*widołkach. Po jej bokach rozwinięto, mniejsze z datami „2006″ oraz „2021″, a na dole zwieńczył to transparent „WCIĄŻ NAS TO KRĘCI MIMO KONSEKWENCJI”. Całość została okraszona pirotechnikom w postaci świec dymnych i białych rac.

Giszowiec obecny w 28 głów.

Relacja Wisłoki

Od nas 14 osób w Zabrzu na meczu z Piastem.
Co ciekawe, nasz klub zorganizował wyjazd na ten mecz dla dzieci z Akademii Piłkarskiej KS Wisłoka. Na meczu smyki z Dębicy robią wspólny młyn z dzieciakami z Zabrza przy czym towarzyszy im transparent „Młoda Wisłoka & Młody Górnik”.

FOTOGALERIA: GieKSa.pl

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net